Seznámení se Zákonem přitažlivosti

14. srpna 2014 v 16:56 | Iveta Kočířová
Jak stále tvrdím, nic se neděje jen tak a vše má svůj důvod. O to víc jsem se o tomto přesvědčila, když jsem se před nějakým časem dostala do skupiny na sociální síti facebook, která mě zaujala svým názvem, a sice "Zákon přitažlivosti - Skupina pro začátečníky".

Netrvalo dlouho a v této skupině milých lidí jsem se dozvěděla o možnosti připojení se k brzy začínajícímu online workshopu, který bude trvat 6 týdnů. Říkala jsem si, že nemám co ztratit a hodinku denně tomu věnovat můžu.

A čeho se workshop vlastně týká? Podobně, jak už napovídá název skupiny, jde o seznámení se se Zákonem přitažlivosti (anglicky Law of Attraction), který možná někteří z Vás znáte z dokumentu Tajemství (The Secret, Austrálie/ USA, r. 2006, 90 min.). Rozdíl je v tom, že Zákon přitažlivosti je zde předkládán jako naprosto jednoduchý "patent", kdy si stačí něco vizualizovat a hned se Vám ona věc dostane do života. Zklamu Vás - tak jednoduché to opravdu není.

Postupně sem, na svůj blog, budu přidávat stručné zápisky z každého dne workshopu. Ačkoliv workshop začal dne 28. července 2014 a dnes je již 18. den, kdy se "učíme", myšlenka - sdílet toto "učení" ke mě přišla až dnes - vše má své správné načasování.

Autorem slov, z kterých čerpám, je Joe Vulgamore PCP, CBI - instruktor Hermetické metody (7 zákonů).

Jdeme na to.... :))

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama