Mysli zdravě - Buď zdravý

30. srpna 2014 v 17:55 | Iveta Kočířová
Manifestujte si lepší zdraví:

Mysli zdravě - Buď zdravý

Pokud prožíváme nemoc, chorobu nebo jiný zdravotní problém naše myšlenky se přirozeně zaměřují na nepohodlí způsobené tímto stavem. Tohle zaměření avšak přináší další nepohodlí (stejné přitahuje stejné). Občas je samozřejmě těžké v takových chvílích kontrolovat naše myšlenky, obzvláště pokud jste v bolestech.

Pokud budeme zkoumat některé ze způsobů, jak nemoc nebo onemocnění přicházejí do našeho života, můžeme vidět, kolik z toho jsme vlastně přivedli na základě vlastních myšlenek, pocitů a názorů. Stres, úzkost, strach, pochybnosti a obavy mohou rozebrat přirozený imunitní systém našeho těla a způsobují, aby se nemoci v našem těle více dařilo.

Někteří oponenti Zákona přitažlivosti budou klást otázky typu "Kdo by si přál přitáhnout do svého života rakovinu? Nikdo nechce ve svém životě takovou nemoc." To je pravda. Nemoc je přitahována, protože se člověk někdy zaměřoval na věci (možná i nesouvisející), které způsobily takové vibrace. Osoba byla zaměřena na stres nebo strach tak dlouho, až bylo tělo oslabeno a "dovolilo" propuknout onemocnění.

Nemocní lidé se potom zaměřují na léčení, což je správný přístup, ale tohle stále vede jen k nemoci. Na místo toho by se měl člověk zaměřit na zdraví.
Nevzdávejte se léků a řiďte se radami od Vašich lékařů, neboť léky a podpora pomocí mysli může fungovat harmonicky.

Co by měl člověk přesně dělat, když už je nemocný? Zde je pár bodů:

1. Určete si záměr: definujte Vesmíru, co pro vás přesně znamená "dobrý zdravotní stav".
2. Představte si perfektní zdraví: Tohle Vám pomůže, abyste se zaměřili na výsledek. Nepředstavujte si cestu k tomuto stavu.
3. Eliminujte stres: Udělejte vše proto, abyste eliminovali všechny stresové situace z Vašeho života.
4. Méně se zaměřujte na léčení: Udělejte vše proto, abyste se zaměřili na stav, který chcete cítit.
5. Mluvte pozitivně: Učení se mluvit pozitivně a dávat si pozor na to, co říkáte, může být dlouhá cesta k zvýšením vibrací. Tím, že musíte změnit svá slova, Vás nutí hodnotit své pocity, což může mít za následek změnu toho, jak se cítíte = tedy zvýšit si své vibrace.
1. Jednejte: Pokud jde o Zákon přitažlivosti, je tento bod při manifestaci zdraví velmi důležitý. Vašim úkolem je jednat, ať už je Vaše inspirace jakákoliv. Může to být návštěva lékaře, praktika atp.
2. Buďte vděční: Oslavte své malé vítězství na cestě k uzdravení. Děkujte Vesmíru za všechna vítězství. Buďte vděční za všechno ve Vašem životě.

Přitahování si lepšího zdraví do Vašeho života není v ničem odlišné od jiných věcí, které chcete pomocí Zákona přitažlivosti přitáhnout. Jediný rozdíl je ve Vaší mysli.

Autorem slov, z kterých čerpám, je Joe Vulgamore PCP, CBI - instruktor Hermetické metody (7 zákonů).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama