Mluvte pozitivně ...

22. srpna 2014 v 13:59 | Iveta Kočířová
Jiná cesta k zvýšení Vašich vibrací k pozici manifestování věcí, které chcete ve Vašem životě, je dávat si pozor na Vaše slova - tedy mluvit pozitivně. Slova, která si vybíráme jsou zrcadla toho, jak se cítíme. Slova jako "nemůžu" nebo "zkouším" nebo "nikdy" je zpráva, kterou posíláte Vesmíru. Tyto slova zrcadlí Vaše přesvědčení ve Vás samotné nebo Vaši sebejistotu. Pokud říkáte, že "zkusíte" to, či ono, zpráva, kterou tím Vesmíru říkáte, je ve skutečnosti taková: "Nevěřím, že můžu tento úkol splnit." Slovo "zkusit" je jen jiným slovek pro neúspěch. Pokud jste slyšeli někoho, jak říká "Zkoušel jsem vyhrát závod.", co doopravdy tvrdí je: "Prohrál jsem ten závod.". Vybírejte Vaše slova moudře.
To, že musíte přemýšlet a vybírat svá slova, Vás nutí hodnotit Vaše pocity, což na druhou stranu znamená, že Vám to nabízí příležitost změnit to, jak se cítíte... nebo lépe řečeno, zvýšit své vibrace.

Cvičení:
Po celý jeden den, od momentu, kdy se probudíte, se soustřeďte na to, co říkáte. Odstraňte z Vašeho slovníku slova jako: "nemůžu, nebudu, neudělám, nevím, nechci, zkouším,..."
Například na místo toho, že řeknete svým přátelům "Nemůžu dnes večer ven" řekněte větu jinak, více pozitivně "Myslím, že dnes večer zůstanu doma".
Je to velmi těžké cvičení. Může trvat dlouhou dobu, než si jej osvojíte. Ale nakonci tohoto procesu si poděkujete.

Máte na to!!!

Autorem slov, z kterých čerpám, je Joe Vulgamore PCP, CBI - instruktor Hermetické metody (7 zákonů).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama